Skontaktuj się z nami

POWERGuard Outlet Metered IP PDU

08 marca 2024

Szczegóły produktu

Oferujemy szeroką gamę niestandardowych modeli PDU dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta: od podstawowych do zaawansowanych (monitorowanie i przełączanie gniazdek). Dostępne są rozwiązania zarówno trójfazowe, jak i jednofazowe o mocy od 10A do 63A.

 

Jednostki PDU oferują różne rodzaje gniazd wejściowych (takie jak IEC i NEMA )oraz liczne rodzaje gniazd wyjściowych (w tym Schuko). Dzięki temu istnieje możliwość elastycznego podłączania PDU do różnych źródeł zasilania i sprzętu.

 

Urządzenia są szczegółowo testowane, zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami elektrycznymi, takimi jak UL, CE, TÜV, RoHS, IEC60950-1. Ponadto nasze jednostki PDU obsługują najbardziej rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa na rynku aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi (256-bitowe szyfrowanie AES, LDAP, Radius, SNMPv3, uprawnienia użytkownika, SSH, SSL i HTTPS). Wyposażone są w wysoce niezawodne moduły hydrauliczno-magnetyczne odporne na wpływ temperatury otoczenia.

 

Jednostki PDU mają ekran LCD o wysokiej rozdzielczości. Działają w temperaturze otoczenia nawet do 60 stopni Celsjusza. Obsługują maksymalnie 4 czujniki w celu monitorowania parametrów środowiskowych, takich jak temperatura, wilgotność i wyciek wody.

 

 

 

Specyfikacja

Nasze moduły PDU są wyposażone w wysoce niezawodne wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne, odporne na wpływ temperatury otoczenia i które obsługują krzywe opóźnienia odpowiednie dla sprzętu IT.

Wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne

Inteligentne listwy zasilające Exagate są wyposażone w blokowane gniazda, które zapobiegają odłączeniu przewodów zasilających w wyniku błędu ludzkiego lub wibracji.

Bezpieczne gniazda z blokadą

Oferujemy niestandardowe listwy PDU z różnymi typami gniazd, takimi jak C13, C19 i Schuko.

Niestandardowe moduły PDU

Wszystkie nasze moduły PDU cechują się dokładnością pomiarów na poziomie +/- 1%, umożliwiając precyzyjną alokację wydatków centrum danych.

Dokładność pomiaru Kwh

Listwy PDU Exagate są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL. Kolorowe listwy PDU ułatwiają ograniczenie błędów ludzkich, identyfikację źródeł zasilania i obniżenie ryzyka nieplanowanych przestojów.

Opcje kolorów

Ekran o wysokiej rozdzielczości zapewnia przejrzysty przegląd wszystkich parametrów PDU i komunikatów.

Kolorowy wyświetlacz graficzny TFT LCD

Interfejs sieciowy kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi

Aby zaoszczędzić na portach sieciowych i zarządzać wieloma urządzeniami z jednego adresu IP, oferujemy możliwość połączenia łańcuchowego do 8 jednostek PDU za pomocą kabla Cat5/6.

Kaskadowe ułożenie

Kontroler do montażu podtynkowego z komponentami klasy przemysłowej oferuje wiele opcji konfiguracji, zdalne monitorowanie, obsługę odzyskiwania po awarii, możliwość wymiany podczas pracy i konfigurowalne oprogramowanie sprzętowe. W przypadku awarii jednostkę sterującą można łatwo wymienić, a serwis jest możliwy bez wyjmowania inteligentnej wtyczki i odcinania prądu.

Wymienny kontroler

Obsługa maksymalnie 4 czujników do monitorowania parametrów środowiskowych takich jak temperatura, wilgotność i wykrywanie przecieków wody.

Czujniki środowiskowe

Pobierz

Aby uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach, możesz zapoznać się z naszymi ulotkami.

(PDF)

POWERGUARD OUTLET METERED IP PDU - ULOTKA

Kontakt

Exagate

Produkty

Rozwiązania

KoldBlox© All Rights Reserved