Skontaktuj się z nami

O nas

Poznaj Exagate

Oferujemy inteligentne systemy monitorowania środowiska data center i znajdujących się w nim urządzeń, jak również zaawansowane rozwiązania z zakresu zarządzania energią w serwerowni.

 

 

Firma Exagate, została założona w 2010 roku jako firma badawczo-rozwojowa w celu tworzenia sieciowych rozwiązań do monitorowania środowiska data center, zasilania oraz zarządzania serwerownią i powiązanej infrastruktury IT.

 

Wysokiej klasy produkty pozwalają na ograniczenie przestojów pracy pomieszczeń serwerowych, ryzyka utraty ważnych danych oraz  istotną redukcję kosztów funkcjonowania  data center.  Indywidualne, dopasowane do potrzeb Klienta systemy Exagate dedykowane są zarówno małym przedsiębiorstwom jak i dużym korporacjom.

 

Wszystkie nasze rozwiązania są dokładnie testowane przed opuszczeniem fabryki i spełniają najbardziej rygorystyczne normy elektryczne, takie jak UL, CE, TÜV, Reach, RoHS i IEC60950-1.

 

Referencje

Nasze rozwiązania

Poznaj naszą ofertę usług dla data center

Monitorowanie środowiska data center

Oferujemy profesjonalny, certyfikowany audyt warunków środowiskowych - określamy warunki i sposoby zoptymalizowania istniejącej infrastruktury serwerowni.

Zdalny monitoring jednostek rozproszonych

Przedsiębiorstwa i organy wielooddziałowe jak np. instytucje finansowe, agencje rządowe, oddziały policji  a także stacje GSM i Radio/TV  często działają w surowych warunkach klimatycznych a dostęp do nich jest utrudniony.

Data Center

Data center powinny być zawsze właściwie chronione i monitorowanie, aby maksymalizować czas pracy  i zapewnić stabilność działania. W dzisiejszych czasach kluczowe bowiem dla firmy informacje stanowią jej najcenniejszy kapitał. 

Zarządzanie scentralizowane

Kluczowym elementem efektywnego zarządzania i monitorowania w czasie rzeczywistym różnych krytycznych parametrów środowiskowych w data center oraz jednostkach wielooddziałowych jest scentralizowane zarządzanie infrastrukturą IT.

Zarządzanie urządzeniami w data center

Serwerownie oraz infrastruktury IT jednostek rozproszonych zazwyczaj wyposażone są w urządzenia związane z zasilaniem czy chłodzeniem pomieszczeń. 

Zarządzanie energią w data center

Zużycie energii to główny problem w centrach danych i jednostkach rozproszonych. Powinna być ona  monitorowana oraz zarządzana w sposób optymalny tak, aby jej koszty były jak najmniejsze.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń

Jesteśmy tutaj dla Ciebie - skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: Kontaktu, Przedstawienia oferty handlowej, Marketingowych
Wyślij ‣
Wyślij ‣
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Exagate

Produkty

Rozwiązania

KoldBlox© All Rights Reserved