Skontaktuj się z nami

Monitorowanie środowiska data center

Monitoruj zdalnie warunki środowiskowe w obszarach, takich jak pomieszczenia komputerowe i centra danych pod kątem czynników środowiskowych, takich jak temperatura, wilgotność, dym, wyciek wody, przepływ powietrza, położenie drzwi i wielu innych. Otrzymuj powiadomienia w przypadku przekroczenia progów zdefiniowanych przez użytkownika za pośrednictwem wiadomości e-mail, SMS i SNMP.

 

Nasze rozwiązania SYSguard składają się z jednostek głównych i czujników. Posiadają przyjazny interfejs użytkownika, obsługują urządzenia innych producentów poprzez cyfrowe styki wejściowe (styki suche).

 

Dzięki jednostkom głównym Exagate SYSGuard i związanym z nimi bogatym opcjom czujników, system zapewnia precyzyjne monitorowanie temperatury, wilgotności, dostępu do drzwi, zadymienia, wibracji, przepływu powietrza przez wentylator, wycieków wody i innych ważnych parametrów związanych ze  środowiskiem data ceter. Ponadto profesjonalne oprogramowanie do centralnego zarządzania SMARTPack umożliwia centralne monitorowanie i zarządzanie wszystkimi szafami i urządzeniami innych firm w Twojej infrastrukturze IT.

 

Kontakt

Exagate

Produkty

Rozwiązania

KoldBlox© All Rights Reserved