Skontaktuj się z nami

POWERGuard Metered IP PDU

07 lutego 2024

Szczegóły produktu

Exagate oferuje dystrybucję energii dzięki zaawansowanej technologii POWERGuard IP PDU wyposażonej w czujniki monitorujące środowisko. Rozwiązanie wyposażone jest w przyjazny interfejs do nadzorowania i zarządzania zużyciem energii przez szafy rackowe znajdujące się w centrum danych. Od teraz możesz profesjonalnie monitorować całą infrastrukturę energetyczną za pomocą opcjonalnego zaawansowanego oprogramowania do centralnego zarządzania.

 

Pełna oferta produktów

 

Oferujemy szeroką gamę niestandardowych modeli PDU dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta: od podstawowych do zaawansowanych (monitorowanie i przełączanie gniazdek). Dostępne są rozwiązania zarówno trójfazowe, jak i jednofazowe o mocy od 10A do 63A.

 

Jednostki PDU oferują różne rodzaje gniazd wejściowych (takie jak IEC i NEMA )oraz liczne rodzaje gniazd wyjściowych (w tym Schuko). Dzięki temu istnieje możliwość elastycznego podłączania PDU do różnych źródeł zasilania i sprzętu.

 

Wszystkie nasze inteligentne jednostki PDU charakteryzują się dokładnością pomiarów +/- 1% umożliwiając precyzyjną alokację wydatków centrum danych.

 

Urządzenia są szczegółowo testowane, zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami elektrycznymi, takimi jak UL, CE, TÜV, RoHS, IEC60950-1. Ponadto nasze jednostki PDU obsługują najbardziej rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa na rynku aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi (256-bitowe szyfrowanie AES, LDAP, Radius, SNMPv3, uprawnienia użytkownika, SSH, SSL i HTTPS). Wyposażone są w wysoce niezawodne moduły hydrauliczno-magnetyczne odporne na wpływ temperatury otoczenia.

 

Jednostki PDU mają ekran LCD o wysokiej rozdzielczości. Działają w temperaturze otoczenia nawet do 60 stopni Celsjusza. Obsługują maksymalnie 4 czujniki w celu monitorowania parametrów środowiskowych, takich jak temperatura, wilgotność i wyciek wody.

 

Specyfikacja

Nasze moduły PDU są wyposażone w wysoce niezawodne wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne, odporne na wpływ temperatury otoczenia i które obsługują krzywe opóźnienia odpowiednie dla sprzętu IT.

Wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne

Inteligentne listwy zasilające Exagate są wyposażone w blokowane gniazda, które zapobiegają odłączeniu przewodów zasilających w wyniku błędu ludzkiego lub wibracji.

Bezpieczne gniazda z blokadą

Oferujemy niestandardowe listwy PDU z różnymi typami gniazd, takimi jak C13, C19 i Schuko.

Niestandardowe moduły

Wszystkie nasze moduły PDU cechują się dokładnością pomiarów na poziomie +/- 1%, umożliwiając precyzyjną alokację wydatków centrum danych.

Dokładność pomiaru Kwh

Listwy PDU Exagate są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL. Kolorowe listwy PDU ułatwiają ograniczenie błędów ludzkich, identyfikację źródeł zasilania i obniżenie ryzyka nieplanowanych przestojów.

Opcje kolorów

Ekran o wysokiej rozdzielczości zapewnia przejrzysty przegląd wszystkich parametrów PDU i komunikatów.

Kolorowy wyświetlacz graficzny TFT LCD

Interfejs sieciowy kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi

Aby zaoszczędzić na portach sieciowych i zarządzać wieloma urządzeniami z jednego adresu IP, oferujemy możliwość połączenia łańcuchowego do 8 jednostek PDU za pomocą kabla Cat5/6.

Kaskadowe ułożenie

Kontroler do montażu podtynkowego z komponentami klasy przemysłowej oferuje wiele opcji konfiguracji, zdalne monitorowanie, obsługę odzyskiwania po awarii, możliwość wymiany podczas pracy i konfigurowalne oprogramowanie sprzętowe. W przypadku awarii jednostkę sterującą można łatwo wymienić, a serwis jest możliwy bez wyjmowania inteligentnej wtyczki i odcinania prądu.

Wymienny kontroler

Obsługa masymalnie 4 czujników do monitorowania parametrów środowiskowych takich jak temperatura, wilgotność i wykrywanie przecieków wody.

Czujniki środowiskowe

Pobierz

Aby uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach, możesz zapoznać się z naszymi ulotkami.

(PDF)

POWERGUARD METERED IP PDU - ULOTKA

Kontakt

Exagate

Produkty

Rozwiązania

KoldBlox© All Rights Reserved