Skontaktuj się z nami

POWERGuard Basic PDU

07 lutego 2024

Szczegóły produktu

Listwy Exagate Basic PDU zostały zaprojektowane do obsługi krytycznego sprzętu IT w centrach danych. Zapewniają niezawodną dystrybucję zasilania infrastruktury serwerowni gwarantując jej ciągłość pracy. Listwy PDU Basic do montażu w szafie rackowej mają smukły profil aluminiowy i są dostępne w modelach poziomych i pionowych. Oferujemy zarówno modele trójfazowe jak i jednofazowe o mocy od 10A do 63A.

 

Listwy Exagate Basic PDU oferują różne rodzaje gniazd wejściowych (takie jak IEC i NEMA ) oraz liczne rodzaje gniazd wyjściowych (w tym Schuko). Dzięki temu istnieje możliwość elastycznego podłączania PDU do różnych źródeł zasilania i sprzętu.

 

 

Szeroka rodzina produktów

 

Listwy POWERGuard Basic PDU umożliwiają dystrybucję zasilania w centrum danych. Podstawowe jednostki PDU działają stabilnie nawet w temperaturze otoczenia do 60 stopni Celsjusza i umożliwiają dokonywanie pomiarów na miejscu za pomocą opcjonalnie zintegrowanego wyświetlacza LCD z funkcją "Hot Swap".

 

 

 

 

Specyfikacja

Nasze moduły PDU są wyposażone w wysoce niezawodne wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne odporne na wpływ temperatury otoczenia. Monitorują stan wyłączników, aby zapobiec przestojom spowodowanym awarią zasilania serwera lub przeciążeniami.

Wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne

Inteligentne listwy zasilające Exagate są wyposażone w blokowane gniazda, które zapobiegają odłączeniu przewodów zasilających w wyniku błędu ludzkiego lub wibracji.

Bezpieczne gniazda z blokadą

Oferujemy niestandardowe listwy PDU z różnymi typami gniazd, takimi jak C13, C19 i Schuko.

Spersonalizowane moduły PDU

Wszystkie nasze moduły PDU cechują się dokładnością pomiarów na poziomie +/- 1%, umożliwiając precyzyjną alokację wydatków centrum danych.

Dokładność pomiaru Kwh

Listwy PDU Exagate są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL. Kolorowe listwy PDU ułatwiają ograniczenie błędów ludzkich, identyfikację źródeł zasilania i obniżenie ryzyka nieplanowanych przestojów.

Opcje kolorów

Ekran o wysokiej rozdzielczości zapewnia przejrzysty przegląd wszystkich parametrów PDU i komunikatów.

Kolorowy wyświetlacz graficzny TFT LCD

Interfejs sieciowy kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi

Aby zaoszczędzić na portach sieciowych i zarządzać wieloma urządzeniami z jednego adresu IP, oferujemy możliwość połączenia łańcuchowego do 8 jednostek PDU za pomocą kabla ethernet.

Kaskadowe ułożenie

Niezawodny kontroler do montażu podtynkowego z komponentami klasy przemysłowej oferuje wiele opcji konfiguracji, zdalne monitorowanie, obsługę odzyskiwania po awarii, możliwość wymiany podczas pracy i konfigurowalne oprogramowanie sprzętowe. W przypadku awarii, centralę można łatwo wymienić, a serwis urządzenia może zostać wykonany bez konieczności odłączania od zasilania.

Wymienny kontroler

Obsługa maksymalnie 4 czujników w celu monitorowania parametrów środowiskowych, takich jak temperatura, wilgotność i wyciek wody.

Czujniki środowiskowe

Pobierz

Aby uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach, możesz zapoznać się z naszymi ulotkami.

(PDF)

POWERGUARD OUTLET METERED &SWITCHED IP PDU - ULOTKA

Kontakt

Exagate

Produkty

Rozwiązania

KoldBlox© All Rights Reserved