Skontaktuj się z nami

POWERGuard Basic PDU

19 marca 2024

Szczegóły produktu

Podstawowy PDU Exagate oferuje zaawansowane i niezawodne rozdział zasilania dla krytycznego sprzętu IT w szafach lub szafkach w Centrach Danych. Podstawowe PDU typu Rack zostały opracowane do zasilania i zapewnienia ciągłości pracy Twojego sprzętu. Mają płytki, aluminiowy profil i są dostępne w modelach poziomych i pionowych. Oferujemy modele trójfazowe lub jednofazowe oraz o zakresie od 10A do 63A. Dodatkowo, obsługujemy wszystkie światowe napięcia i prądy przemiennego oraz dostarczamy najwięcej opcji wtyczek wejściowych (IEC, NEMA itp.) i typów gniazd (w tym Schuko). PDU Exagate obsługują maksymalną temperaturę pracy do 60 stopni Celsjusza, zapewniając niezawodną wydajność w gęstych, wysokich temperaturach.

 

 

Pełna gama produktów

 

POWERGuard Basic PDU umożliwia rozdział zasilania dla szaf w Twoim centrum danych. Podstawowe PDU z projektem zorientowanym na klienta mogą stabilnie pracować do 60 stopni temperatury otoczenia i mogą dokonywać pomiarów na miejscu dzięki opcjonalnie zintegrowanemu wyświetlaczowi LCD z funkcją "Hot Swap".

Specyfikacja

Moduły PDU są wyposażone w wysoce niezawodne wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne odporne na wpływ temperatury otoczenia i które obsługują krzywe opóźnienia odpowiednie dla sprzętu IT.

Wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne

Inteligentne listwy zasilające Exagate są wyposażone w blokowane gniazda, które zapobiegają odłączeniu przewodów zasilających w wyniku błędu ludzkiego lub wibracji.

Bezpieczne gniazda z blokadą

Oferujemy niestandardowe listwy PDU z różnymi typami gniazd, takimi jak C13, C19 i Schuko.

Niestandardowe moduły PDU

Listwy PDU Exagate są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL. Kolorowe listwy PDU ułatwiają ograniczenie błędów ludzkich, identyfikację źródeł zasilania i obniżenie ryzyka nieplanowanych przestojów.

Opcje kolorów

Ekran o wysokiej rozdzielczości zapewnia przejrzysty przegląd wszystkich parametrów PDU i komunikatów.

Kolorowy wyświetlacz graficzny TFT LCD

Pobierz

Aby uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach, możesz zapoznać się z naszymi ulotkami.

(PDF)

POWERGUARD BASIC PDU - ULOTKA

Kontakt

Exagate

Produkty

Rozwiązania

KoldBlox© All Rights Reserved